مدیریت زمان با استفاده از راهکارهای ارائه شده در کتاب قورباغه را قورت بده

توسط جولای 16, 2019 کسب و کار بدون نظر
مدیریت زمان

مدیریت زمان

قورباغه را قورت بده از آثار برجسته برایان تریسی  می باشد که با محوریت مدیریت زمان در کار و زندگی نوشته شده است. شاید در نظر همه ما یکی از مشمئز کننده ترین کارها در ابتدای صبح قورت دادن قورباغه باشد. ممکن است با تصور قورت دادن قورباغه دیگر کار سخت تر از آن در بقیه روز وجود نداشته باشد. اگر قصد افزایش مدیریت زمان و بهره وری زمان را در زندگی خود دارید مطالعه این کتاب کمک شایانی به شما در این زمینه خواهد کرد. این کتاب با بیان 21 اصل ساده مدیریت زمان را به شما می آموزد. در این حالت با دست به کار شدن و عمل کردن به موفقیت دست می یابید. در زیر به بخش های از این کتاب در خصوص مدیریت زمان و بهره­وری زمان اشاره خواهیم کرد.

 

چطور مدیریت زمان داشته باشیم

 

احساس نیاز به مدیریت زمان

علی رغم پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در عصر حاضر، افراد زیادی در زندگی خود احساس می­کنند با کمبود وقت مواجه هستند و اغلب آرزو می کنند کاش می توانستند وقت بیشتری در شبانه روز داشته باشند تا بتوانند کارهای عقب افتاده و نیمه تمام خود رابه سرانجام برسانند. باید توجه داشته باشیم که همه ما فرصت های زیادی را در روز هدر می­دهیم بدون آنکه متوجه این قضیه باشیم. بنابراین برای افزایش احتمال موفقیت در زندگی لازم است تکنیک های مدیریت زمان را بیاموزیم. برایان تریسی در کتاب خود به شما می­آموزد که چگونه طرز تفکرتان را نسبت به مسائل تغییر دهید، تا بتوانید با مدیریت زمان از فرصت­های زندگی خود حداکثر استفاده را ببرید.

آموزش مدیریت زمان

 

تکنیک های مدیریت زمان

 

بهترین راهکاری که بریان تریسی در کتاب قورباغه را قورت بده ارائه داده است و می­توان از این راهکار بعنوان بعنوان روح و قلب این کتاب نام برد، افزایش توانایی تمرکز و تسلط بر کارهای مهم می­باشد. تمرکز بر کارها به انجام هر کار به طرز صحیح و به پایان رساندن آن کمک خواهد کرد. بنابراین لازم است در شیوه تفکر و عمل خود تغییر ایجاد کنید تا بتوانید مدیریت زمان را در زندگی به عهده بگیرید. اینکار به افزایش بهره­وری زمان در زندگی به شما کمک می کند. در ابتدا لازم است زمان مشخصی را برای به اتمام رساندن هر کار و فعالیتی که قرار است انجام دهید تعیین کنید. در این حالت شما خودتان را وادار می کنید که کار مورد نظر را تا زمان مقرر به اتمام برسانید و حتی ممکن است با تمرین این راهکار بتوانید در دراز مدت، کارهای خود را زودتر از موعد به اتمام برسانید.

((تنها عامل برای کسب موفقیت بدون توجه به نوع کار، آن است که کار یا خدمتی را که ارائه می دهید بیشتر و بهتر از حد مورد انتظار شما باشد))

 

ارسال نظر